אולי תרצו לקרוא גם....

סקירת מוצרים של המותג "קצף"

♥ 5 things, from 5 categories - that make me feel good TAG ♥

הטאג הזה ישב לי תקופה של חודש פלוס בראש כשעברה במוחי המחשבה הבאה:
מה עושה לי טוב בלב ובנשמה, הדברים הקטנים האלה/הדברים שמצליחים לשפר לי את ההרגשה הכללית ולגרום לי להרגיש בטוב עם עצמי - כך נולד לו הטאג הזה, כנראה שהטאג הזה מסתובב כבר ברשת ואני לא מחדשת כלום. אבל החלטתי שגם אני רוצה לעשות אותו כי הוא נוגע בי במקומות מאוד עמוקים ואישיים, חלק מהדברים שתראו כאן הם די אישים ודי מוסתרים ברוב הזמן מהקהל סביבי כי אני מכורה לפרטיות שלי J
כפי שהשם אומר -  לקחתי 5 דברים מ-5 קטגוריות שונות שעושים לי טוב בלב ובנשמה כשאני משתמשת בהם/עושה אותם.
אז לא רוצה לחפור יותר מדי, זה אמור להיות פוסט קליל וקולע - נתחיל!Beauty

בתחום הזה אני חובבת לא מעט מוצרים אבל יש מוצרים מנצחים ואגדים - האחד והיחיד שלי הוא Vהסבון שמן בריח מאסק של סבון של פעם! הוא אלוהי, הוא כמו זהב מבחינתי - אני משתמשת בו ממש מעט בכל פעם(לא משתמשת בו כל יום, אלא פעם פעמים בשבוע פלוס מינוס) אבל זה ממש מרגיש כאילו אני מתקלחת בזהב, הוא מאוד יוקרתי, הוא מאוד מריח בצורה מדהימה ועוצרת נשימה - הוא האחד שלי, בתחום הרחצה לגוף ופינוקים בכל הקשור לגוף בפרט.
הוא תמיד חוזר אליי, אני תמיד חוזרת אליו - פשוט מוצר מנצח שמצליח לגרום לי כ"כ הרבה נחת ואושר J
הוא יקר, 66 ש"ח אם אני לא טועה לאריזה של 500 מ"ל אבל מבחינתי הוא שווה כל שקל!

אז יש נשים שמחזיקות זהב ויהלומים - אני מחזיקה את הסבון האגדי הנ"ל, כל אחת ומה שעושה לה את זה ;)


Hobby 


מי שקוראת בבלוג בטח שמה לב שהוא עוסק בתחום הביוטי, ובטח שמה לב שאני גם חוטאת מדי פעם ומתאפרת - רחמנה ליצלן! אז החלטתי להכניס למשבצת התחביב את האיפור - בתמונות שצירפתי הרגשתי את השינוי ביניהן - התמונה השמאלית זה משנת 2012 ששם אומנם ידעתי להתאפר אבל מלאכת הטשטושים לא הקלה עליי.
בתמונות האחרות זה מאותה שנה - 2013 אבל האמצעית היא נורא קורנת ומאוד אהבתי איך שהסקין יצא לי באיפור הזה ואיך שממש הייתי "מרוצה" מהאיכות הכללית של האיפור וגם של התמונות בסט הזה.
הגבות יצאו מושלמת(לשם שינוי), השפתון בדיוק בגוון והעור נראה צח ונקי וחסר כל פגמים.
התמונה השלישית היא תמונה מאוד שונה מימה שאני רגילה לעשות - הנחתי מטפחת, כן, אני יודעת שזה משנה אותי לגמרי ואני נראית דתייה/חרדית לתפארת, זה מובן לי, אולי בגלל זה אני גם לא פירסמתי את התמונות מהסט הזה למרות שכן תיכננתי ורציתי - התייעצתי עם חברה והיא אמרה שזה קצת יותר מדי, קצת "דתי" ומסוגר מדי.
אבל כאן הרגשתי בנוח לחשוף את התמונה הזו ובעצם כאן היא רואה אור יום לראשונה J
אז כן, תחביב הביוטי(כן, יש לי עוד תחביבים מעבר לו) עושה לי טוב בנשמה, אני אוהבת להתעסק בו מדי פעם כשבא לי והוא בהחלט נכנס לרשימת "Favorites make me feel good" ובהחלט עושה את זה בצורה טובה.

המשפחה של אבי חלקם חרדים/דתיים ומשם אני לפעמים מושפעת ואוהבת להשתמש במטפחות אבל..רק בבית.
אין לי באמת ביטחון לצאת ככה, 
נ.ב
לא, אני לא דתייה בעצמי בכלל.

אז רציתי לייצג את השינויים שהאיפור משנה בי וכמה שאני אוהבת את זה.
יש תמונות שרואים את השינוי בצורה יותר קיצונית אבל האיכות שם לא מספקת לדעתי לעלות לבלוג.


Love

התמונה נלקחה מגוגל
ח.ת.ו.ל.י.ם!!!!!! OMG! אני מטורפת על החיה הזו, הלכתי לחפש בגוגל ויצאו לי מליון תמונות - זו התמונה שהכי בערך קרצה לי והעדפתי לצאת משם מהר לפני שאתקע חצי יום שם *אייקון נבוך*.
אני חולה על החיה הזו, רק מלראות אותם הלב שלי מתמלא שמחה אדירה ואושר בלתי רגיל. הם מתוקים, הם מקסימים וסופר חכמים ונעימים(הלו, הפרווה!). הם חמים ואוהבים(נו טוב, רובם). הם כ"כ יפים ועדינים שאני לא מסוגלת לראות חתול(כן, גם חתולי רחוב) מבלי להתמוגג!
אז כן, אני אל ואני מכורה לחתולים למרות שלא מחזיקה כזה ברשותי, אני לא אכנס ללמה אני לא מחזיקה אבל בוא נאמר שתמיד יש תקווה טובה שיקרה משהו לטובה בנושא.
אז כן, חתולים, בכל הצבעים וכל המינים והגזעים - אני אוהבת אתכם! מאוד, יותר מדי. לפעמים זה בלתי נשלט ולפעמים אני אפילו בוכה מצער/כאב שאין לי איזה בית ענק לגדל מליון חתולים(טוב, בואו לא נגזים - גם אחד עד 5 היו מספיקים) ולתת להם חום ואהבה ובית מגן ותומך, נקווה לטוב.


בילוי


י.ם!! גם כאן - זו אהבה מאוד גדולה, אני הולכת לים בערך מגיל 4, תמיד עם ההורים, עד שגדלתי והתחלתי קצת ללכת לבד. להתרגל יותר נכון להיות לבד בים(אחמ, אחמ, מישהו אמר ערסים וילדים שצועקים?). ואני מאוד אוהבת ללכת לים כמובן בעיקר בקיץ אבל גם לקראת סוף הקיץ - כשהחום הקשה נשבר ונכנס לו אוויר נקי יותר, נעים יותר.
אני הולכת כמובן עם בגד ים והכל אבל זנחתי את זה בשנה האחרונה ואני מאוד מקווה לחזור לזה השנה.
בעיקר זנחתי כי למרות שאני גרה מרחק הליכה של 10 דק' מהים(בירידה) החום מכניע אותי.
אני סובלת כשחם ולא תמיד כייף לקום ב-6 בבוקר ולרוץ לים, אבל נקווה שזה יחזור לעצמו לאט לאט.
*התמונה נלקחה מהחוף האהוב באזור מגוריי - נכון שהנוף והמראה מקסימים למדי?

אני אוהבת בעיקר את המים ואת האוויר, אני אוהבת שהכל צלול ונקי(אולי בגלל זה אני הולכת בשעות הבוקר המוקדמות מאוד ;)), אני אוהבת שבים - אין חוקים, כל אחד ילך איך שמתאים ונראה לו. שמנים/רזים/צעירים/זקנים - הכל הולך, זה מבין המקומות היחידים שבאמת נותנים לי להרגיש הכי בנוח עם עצמי. בלי מעצורים וגבולות, וגם להנות מהאוויר והמים(כשהם צלולים ונקיים) ולהכניס לעצמי אנרגיות חדשות.


For body and soul


למי שלא שמה לב כבר בפייסבוק לאלבום ציורים שלי - אני אוהבת לצייר, מאוד אוהבת.
מגיל קטן התחברתי לזה אבל אף פעם לא באמת לקחתי את זה ברצינות אלא באמת בקטע של "זה עושה לי טוב לגוף ולנפש וזה מה שחשוב", זה מרגיע אותי, זה משחרר מימני את כל הדברים החבוים שאני לא מרבה להוציא ביום יום(טיפוס מאוד מאופק ומוקפד). זה מוציא מימני הרבה מוטיבים(חלקם אגרסיבים) שאני לא רואה לנכון להוציא ביום יום.
אז הציור הוא משהו מאוד משמעותי עבורי, הציור שבחרתי לחשוף בפניכן הוא ציור שהשקעתי עליו לא מעט(למרות שזה אולי לא נראה לעין) וציור שביטא את הפנימיות והאישיות שלי בצורה הכי עוצמתית.
בסיום הציור אני אפילו הייתי בשוק שהוא יצא עוצמתי בצורה כזו. האותיות מסמלות משהו, משהו אישי, כל אות מסמלת היבט מסויים שאני מאמינה בו וחושבת שהוא נכון ומציאותי. זה סוג של צלב שסגרתי בכוונת תחילה(לא יכולה לפתוח את זה בפניכן אז עימכן הסליחה), 
הירח והכוכבים מסמלים עבורי את הכוח והעוצמה - את האפשרויות האין סופיות, את מי שאנחנו.
אני מציירתי בסגנון מפושט, לוקחת מכחול וצבעים ונותנת ליד לנווט ולהכריע. 
וזהו, פשוט מבין כל הציורים שיש לי הרגשתי שזה ספציפית מבטא אותי הכי טוב שאפשר.
וזה חשיפה לא קטנה ;)

כאן הטאג מסתיים לו, פוסט בהחלט קצת שונה ואחר מהרגיל אבל עדיין היה לי חשוב ואף נורא כייף לכתוב אותו.

*את מי אני מתייגת לעשות את הטאג? כולן! כל בלוגרית שרואה את הטאג 
ורוצה - מוזמנת לפרסם אותו אצלה 
ולענות על חמשת הדברים שעושים לה טוב J

תגובות

  1. גם אני כמוך מאוד מאוד אוהבת את הים והתמזל מזלי לגור 5 דקות הליכה ממנו, אז אני מבקרת בפיסת החוף האהובה עליי לא מעט, נושמת אויר צח ומסדרת מחשבות. חובה בכל סופש ומשתדלת גם באמצע השבוע לפחת פעם אחת. טאג כיפי

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה