אולי תרצו לקרוא גם....

סקירת מוצרים של המותג "קצף"

הכירו את אתר Felleza + סקירת מוצרים

היי היי! אני מקווה שהכל הולך איתכן טוב ושאמן שהחג הזה יעבור לכן נפלא, מכיל, קשוב, מהנה, פורה, מבורך! כי ברכה זה במקום הראשון, בכל דבר. והכי חשוב - שהלב יהיה שמח ומאושר עמוק מבפנים ☺

אני היום רוצה לסקור לכן גם את האתר החדש והרותח Felleza  ובנוסף בחלק השני אני אסקור(בדגש על לסקור, כשראיתי סרטונים על האתר הן פשוט דילגו בלא אלגנטיות בעליל על לסקור את המוצרים והיה חשוב להן רק לדחוף את האתר) את המוצרים שבחרתי מהאתר(כן, בחרתי אותם בעצמי, לפי הצרכים שלי/דברים שסיקרן אותי המון זמן לבדוק) אז יאללה, בואו נתחיל!


♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤

הכרות עם האתר:
Felleza הינו אתר חדש המוכר מוצרי ביוטי מאיפור - עד טיפוח ואביזרים. האתר אמריקאי ומכוון לקהל הישראלי, כל האתר בעברית, כל הממשק כולו בעברית אך יש אופציה בלחצן בסרגל העליון להחליף לאנגלית במידה וזה נוח לכן יותר. האתר מכיל שירות לקוחות, החזרות ועוד בעברית - הכל בשפה הכה מוכרת ונוחה לנו - הישראלים. תכל'ס.

המטרה של האתר הייתה להביא את הרוח החו"לית מבחינת הממשק והכל אבל להשאיר את זה בידיים שלנו מבחינת זה שהאתר בעברית, גם למתקשות ביותר יהיה קל ונוח להסתגל אליו עם קצת סלבנות 😉

האתר מכיל כמה וכמה מותגים ולא כולם ברשימה הטובה שלנו - בקבוצה יפות ללא אכזריות אבל הרוב כן, כמו:
אלף, דה באלם, באטר לונדון והמותג טיפוח שיער OUAI המפורסם שגם נכנס בעדכון האחרון לרשימה הטובה שלנו!
שאר המותגים שלחתי להם את נוסח השאלות שלנו ועדיין לא קיבלנו תשובה. אז אם אתן קונות באתר - תקפידו על המותגים שציינתי ☺

משהו חמוד וממש מצ'פר מצידם זה שבכל קניה שתעשו באתר(אין הגבלת מחיר) - תקבלו שתי דוגמיות לבחירה בחינם. כן. יש צלליות של דה באלם מהממות שבחרתי בעצמי ויש כל מיני טיפוח וכד'.


לגבי מחירים, אני יודעת שאתן מחכות להתייחסות שלי בנושא - יש ויש. חשוב לזכור שאף אתר או בעל עסק לא יכול לצאת בהפסדים וחייב לשלשל לכיסו כמה שקלים. אני עשיתי בדיקה לכל המותגים הכשרים ומצאתי שיש הפרשים פה ושם. לדוגמה: מייק אפ פלולס של אלף עולה באתר ביוטי ג'וינט 6$ ואצל פלאזה 12.50$. וכאן אני רוצה לתת נקודת מבט אישית שהרבה אנשים מתעלמים מימנה - זה אתר חדש, הוא עדיין בתקופת "הרצה" נקרא לזה ככה. האתר הזה לא קונה כמויות מסחריות והיסטריות כמו אתרים אחרים(ביוטי ג'וינט, אייהרב ועוד ועוד). הוא קונה כמויות קטנות בכדי לבדוק את המצב ולראות איך האתר מתפקד והאם הוא מצליח להחזיק באוויר ולהניב תוצאות. אני אישית מברכת על אנשים שפועלים ככה ולא בבום מביאים טונות של סחורה ואם משהו קורה הם מסתבכים וזה גרוע מאוד. בעלי האתר הולכים צעד צעד, לאט אבל בטוח.

לגבי המותג דה באלם - שם לא מצאתי הפרשים גדולים כאלה, לדוגמה: 
*שפתון מיט מאט(ליקוויד) עולה בביוטי ג'וינט 13$ ובאתר פלאזה 17$. הפרש של 4$.
*סומק הוט מאמא עולה בביוטי ג'וינט 15$ מחיר מבצע אגב, כל המחירים שציינתי בביוטי ג'וינט זה מבצע והמלא משתווה למחיר בפלאזה אז לעניינו - הסומק בפלאזה עולה 20$, הפרש של 5$ אבל במחיר מלא בביוטי ג'וינט הסומק עולה 20$.

*האייליינר Schwing של דה באלם עולה בביוטי ג'וינט 14$ ובפלאזה 17$, הפרש של 3$.

השוואה נוספת ומעניינת - הפלטה ניוד טוד של דה באלם המפורסמת עולה אותו מחיר גם בביוטי ג'וינט וגם בפלאזה - 36$. הנה, מצאנו פריט שאין הפרש. גם ההיילייטר המפורסם מרי לומינייזר של דה באלם נמכר באותו מחיר בשני האתרים - 24$


לגבי המותג באטר לונדון - שם לא מצאתי הפרשים כמעט בכלל או אם היו הם היו ממש מזעריים וזה בהשוואה למחירים באתר של באטר לונדון שהבנתי שניתן לרכוש דרכו.


לגבי המותג טיפוח שיער OUAI אני רואה שאין הבדלים בין המחיר באתר של המותג לבין האתר פלאזה. השמפו והמרכך עולים אותו מחיר(מרכך 26$ שמפו 28$) גם שאר המוצרים מבדיקה שטחית נראים זהים.


קחו בחשבון דבר נוסף, כל המוצרים מקוריים, נרכשים ממשווקים מורשים של כל המותגים ולא משהו פישי/חיקויים ושיט. אני כן מאמינה שהבדלי המחירים נובעים מהכמויות, האתר עדיין בשלבי הרצה ואני מאמינה שככל שהוא יגדל ויצמח ויצבור מוניטין ויציבות - השפע של המותגים יגדל ואני מאמינה שגם האפשרות לשמור על מחירים יציבים ונוחים תעלה אבל כמו שראיתם בהסברים - ההפרשים הרציניים הם רק באלף, בדה באלם ברוב זה הפרש סביר ובשאר המותגים אין בכלל(המותגים הכשרים, לא בדקתי לגבי אלו שלא ידועה כשרותם עדיין).

דמי משלוח, כמה? האתר עובד עם דואר ישראל ודואר רשום עם מספר מעקב והחבילה אמורה להגיע אליכם תוך 10 ימים(לא כולל סופי שבוע, חגים ומועדים וערבי חג) ובאמת החבילה שלי הייתה אצלי תוך 5 ימים מרגע ביצוע ההזמנה שזה אדיר למשהו שמגיע מחו"ל ושאפו ענקי על זה והדמי משלוח גם מאוד נוחים לטעמי 4.25$ ועל הזמנות מעל 50$ המשלוח חינם! ביוטי ג'וינט לוקחים בהרבה מזה כנ"ל גם אייהרב אבל תלוי. שמחתי נורא שהדמי משלוח כה נוחים ולא מציקים בכיס ☺

גם אופציית החזרת מוצרים נראית נוחה למדי והם מאפשרים זאת וקשובים ללקוח. הכל מפורט כאן
אגב, הכנתי לכן סרטון סיור באתר ואני אשאיר לכן אותו כאן למי שתרצה לגלוש ביחד איתי ולראות את האתר, הקטגוריות ועוד ועוד.

דבר נוסף וחשוב - כל האתר מבוסס על $$ ולא על שקלים ככה שממליצה בחום לא לעבור את ה-75$ כי זה כמו כל אתר חו"לי אחר. עברתן? תפצלו את ההזמנה.
משהו אחרון בנוגע לאתר - יש להם כל הזמן מבצעים והנחות, לא מובן מאליו ושאפו על זה ואני ממליצה לכן להתעדכן במבצעים וההנחות בדף הפייסבוק שלהם 

אחרי שחפרתי לכן(אבל תודו שהיה שווה) על האתר והסברתי ונימקתי כל דבר שיש לי לומר - נעבור לסקירת המוצרים עצמם ☺


בחרתי מוצרים שממש סיקרן אותי לנסות(שנים) והם: מייק אפ פלולס של אלף, ביבי קרים של אלף, פלטת צלליות קטנה של אלף, אייליינר Schwing  של דה באלם ומברשת קונסילר של אלף. הריבועים מאחורי המברשת אלה הדוגמיות שבחרתי לקבל ואלה שני גווני צלליות מאוד מיוחדות מפלטה מיט מאט של דה באלם(לא ידוע על טבעונות, ניסיתי לברר ולא קיבלתי תשובה עדיין אז תתעלמו מזה אם אתן שומרות על טבעונות).E.L.F
Flawless Finish Foundation SPF 15
גוון פורצלן(הכי בהיר) | 20 גרם

המייק אפ הזה מאוד מהולל אצלי בקבוצה ואמרתי טוב מתישהו ננסה והנה הגיע הזמן. אז המייק אפ טוען לכיסוי מושלם כזה, כיסוי יחסית גבוה, עמידות ועוד. אני הבחנתי שהגימור הוא טבעי ולא מאט כמו שהם מציינים מצד שני אני לא מבריקה איתו אבל תמיד אני מפדרת מתוך אובססיה. לא יכולה בלי. הכיסוי הוא לכיוון הבינוני + הוא כן מכסה לי יפה אבל משהו שם פשוט נראה ממש טוב כזה, גימור מושלם ולא מת והכיסוי והתחושה שאין לי כלום אבל עדיין זה נראה מהמם ברמות. למרות שבסווטץ' הגוון לא נראה הכי בהיר בפועל הוא יושב עליי מעולה ואין הבדלי גוון והוא לא מתחמצן לי.

עמידות - הוא החזיק עליי ממש טוב כמה וכמה שעות טובות, היה יום ששכחתי ספריי מקבע והוא עדיין החזיק יפה. הוא לא יורד בטישו וכאלה כשהזעתי מימה שזכור לי ובכללי לא מכתים.

העור שלי רגיל יבש ויש לו סוג של לחותיות מסויימת, זה לא מייק אפ פודרתי למות. הוא לא הדגיש לי יובש שזה אישיו רציני שיש לי הוא פשוט ישב נפלא על העור כמו עור שני.

בכללי - אני מצאתי אהבה חדשה. אם סמות' סקין של סקארה לקח את המקום הזה המון זמן אז עכשיו נכנס לו מחליף ראוי למדי. מבחינת כיסוי פגמים - הוא פחות חזק בזה אבל הוא כן מטשטש אותם וניתן לבניה, גם כששמתי שכבה נוספת באזורים מסויימים זה נראה טוב.

הוא מכיל 15SPF שזה נחמד מאוד, זה לא יכול להחזיק לבד בקיץ במיוחד אבל עצם זה שיש בו זה טוב ואפשר תמיד להשלים.


מגיע עם משאבה שזה תמיד הכי נוח וגם האריזה - זכוכית קשיחה וחלבית שמשדרת יוקרה. אני אהבתי.


 E.L.F
BB Cream SPF 20 BB
28.50 מ"ל | גוון Fair 

המוצר הזה צולם ותוכנן להסקר עם שאר המוצרים ובזמן כתיבת הפוסט אני הבנתי שהדעה שלי לגביו לא מוצקה מספיק, לא יצא לי לבחון אותו מספיק כמו שאני אוהבת אז את המוצר הזה אני אבחן יותר לעומק ואעלה עליו סקירה אצלי בדף הפייסבוק בהמשך. בכללי, החלטתי שבעקבות סגירת הערוץ יוטיוב שלי אני אשקיע יותר בדף הפייסבוק ואעלה לשם סקירות על מוצרים בודדים, ככה שלא מחייבים סקירה מעמיקה אז מאוד שווה לעקוב שם ☺

בכללי, זה ביבי קרים של המותג אלף שמגיע עם 20SPF וטוען לתת מראה בריא ויפה ועוד ועוד. נבחן אותו בפועל ונחזור אליכן עם רשמים 😉
E.L.F
Flawless Eye Shadow

אני יודעת, האריזה נראית הכי פושטית בעולם אבל הייתה לי תחושה וצדקתי לגביה - הסט הזה נפלא! הוא לא פושטי ולא איכותי בפועל. זה מסוג הפלטות הקטנות האלה שנוח לקחת בנסיעות/בתיק ולהתארגן בצ'יק אבל מצד שני אפשר ליצור איתן כל מיני לוקים. הגוון שבחרתי Blushing Beauty מכיל גוונים טבעיים אך גם קצת רוז גולד/ורוד מעושן והיא באמת ממש מוצלחת. היא מטשטשת נפלא, מתמזגת בקלות עם גוונים אחרים ואפשר להגיע איתה מלוק סופר בסיסי עד לסמי מעושן בקלי קלות. יש שמות על כל גוון למה הגוון מיועד וזה יכול לעזור לאלה מבנינו שמתחילות/פחות מבינות איזה גוון לאיזה חלק בעין ;)

לסיכום - פלטה מעולה, גם העמידות שלה מרשימה(בלי פריימר שורד כמה שעות יפה ועם פריימר בכלל) ביחס למחיר וממש התאהבתי בה. מושיטה אליה את היד הרבה מאז שקיבלתי אותה ☺ אגב, פולאאוט וכאלה - לא הבחנתי במשהו רציני אם בכלל. 

 יש עוד גוונים בפלטה הזו ככה שכל אחת תוכל לבחור את הגוונים שהיא מעדיפה ואוהבת.


צללית אחת נשברה לי קצת :( לא נורא, עדיין הרוב נשאר וזה טעות שלי שאני טיפוס מעופף שמפיל כמעט כל דבר 😖
אהבתי שיש גווני מאט ושימר, החום התחתון יותר מאט אבל לא מאט מת כזה והבהיר העליון גם די מאט ובאותו סגנון. האמצעיים עם שימרים אבל עדינים ומחמיאים מאוד!The Balm
Schwing Eyeliner
1.7 מ"ל

אוי, האייליינר הזה כ"כ מפורסם ומדובר שאני ממש ידעתי שזה המוצר שאני מנצלת ומכניסה לסל מפלאזה. המותג טוען שזה כמו תמיד - אייליינר מושלם, שחור משחור, מאט, עמיד ועוד ועוד. בפועל - בפעמים הראשונות שניסיתי אותו הוא ירד..כאילו קצת זיעה/נגיעות קלות והתחיל לרדת ולהמרח. אחרי זה ניסיתי עם בסיס(קונסילר) - לא הכי שיפר. אתמול, יש ניסים כמו שאומרים - קיבלתי פריימר ייעודי לעיניים מאוד מהולל ומפורסם ובאמת שמתי לב שזה מאוד עזר לאייליינר לשבת ולא לזוז יותר מדי. אם נגעתי קצת בעין זה טיפה נמרח אבל עדיין נשאר מעולה.

המכחול שלו ממש נוח, אבל ממש. אני בשניה יוצרת איתו אייליינר. החומר דליל כזה, הגוון שחור אטום משחור ומאט לגמרי וזה קנה אותי בטירוף כי שנים אני מחפשת אייליינר דומיננטי וככה מאט לגמרי שיתן נוכחות מרשימה וכאן הוא באמת עשה זאת בהצלחה רבה.

יש לו קטע קטן שהוא מצריך פריימר לעיניים וגם לא ממש לגעת בעיניים ולשתדל לא לגעת כי הוא נוטה להמרח. יש לו את זה ואי אפשר להתעלם מזה ואולי הבעיה בי? העפעף שלי בכלל לא שומני. אבל היי, הפריימר הצליח לגרום לו לשבת מעולה בלי להמרח פתאום וכאלה. כאן זה באמת מוצר לשיקולכן.E.L.F
Concealer Brush

מברשת שחשבתי שתיהיה גדולה יותר אבל בפועל ממש קטנה - נקראת מברשת קונסילר אך לטעמי תתאים יותר לצלליות/גליטרים ודברים ממוקדים שדורשים מיקוד ומברשת קטנה ככה למקד את הצללית. תתאים לקונסילר לכיסוי נקודתי לשים את החומר ואז לטשטש עם משהו אחר אבל ממש לשים קונסילר מתחת לעיניים וכאלה - קטנה מדי.
היא סינתטית ונוחה כזו..פשוט מברשת פשוטה שעושה את העבודה ☺


לסיום, הלכתי לבדוק ומצאתי לוק שלם שיצרתי עם רוב המוצרים כאן המייק אפ פלולס של אלף, האייליינר של דה באלם והצלליות גם מהפלטה כאן ☺כן, זה עוד כשהיה לי שיער בהיר, עכשיו חזרתי לשחור 😜
אני באובססיה איך שהסקין שלי נראה עם המייק אפ הזה. הוא מטשטש לי את הפגמים והופך הכל לקנבס מהמםסווטצ'ים! ולא עשיתי לדוגמיות של הצלליות כי כמו שציינתי - לא הצלחתי לברר אם הן טבעוניות אז נמנעת מראש. זה רק דוגמיות שהתקבלו ולא משהו שהייתי בוחרת כמוצר בגודל מלא ואעביר אותן לחברה/אמא.


♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤♤

לסיכום - החוויה שלי היא חיובית עם האתר הזה. אתן מכירות אותי, אני לא מהבלוגריות שנדבקות לאתר מסויים שמספק להן רווחים ולא מוכנות לדבר על שום אתר אחר. אני ההפך הגמור - רוב האתרים שאני ממליצה עליהם אין לי מהם רווחים. יש לי רק מאייהרב וזה רק לקניות באתר שלהם ופעם בשנה גרושים זה לא רציני בכלל. ויטה קוסט הפסיקו את תוכנית השותפים שלהם וביוטי ג'וינט וכד' אין לי אחוזים מהם. בשיא הכנות ☺

בנוסף, אני שועלה בהזמנות אונליין ומנוסה בכל מיני אתרים והכי פחות שלקח למשהו שהזמנתי אונליין מחו"ל להגיע אליי היה שבוע וחצי וזה לפני כמה שנים, כשהדואר היה במצב יותר סביר מהיום. היום - בממוצע לוקח שבועיים עד חודש פלוס!
הפלוס הגדול באתר פלאזה זה המשלוח היעיל והמהיר, 10 ימים/שבוע זה כלום, זה זריז ויעיל ונותן לנו אוויר לנשימה.

לקח לי זמן לבחון את האתר הזה ולגבש איתו שת"פ, לא ישר קפצתי אלא ניסיתי לבדוק ולברר האם אני מזדהה עם המחירים והאופציות ואני רואה את זה כמשהו נכון לשתף איתכן כאן ורק אז יזמתי שת"פ.
כמו שציינתי כבר - לא הכל שם משתלם במאה אחוז אבל הרוב כן, וזה בחירה שלכן איפה לרכוש ולא אני ולא אף אחת יכולות לכפות עליכן. תעשו את ההשוואות שלכן, מול אתרים אחרים. זו רק אופציה, כמו מלא אתרים אחרים.
להבדיל, אני הבאתי לכן סקירה מקיפה כמה שאני יכולה ועם ההשוואות והדעות שלי לגבי כל דבר שנתקלתי בו באתר. כל הסרטונים שראיתי נטו התאפרו עם המוצרים וצעקו שאת חייבת לבקר באתר. טוב, כל אחד והקטע שלו 😸

לסיום, לינקים רלוונטים לאתר:

🔝יש להם כפתור בצד ימין של המסך שבהרשמה תקבלו 10% הנחה אז אם אתן מתכננות לרכוש באתר - שווה לעשות זאת ☺
🔝ניתן לשלם עם פייפאל בנוסף למגוון כרטיסי אשראי.

🔝יש אופציה לווישליסט באתר ככה שאתן להוסיף לשם דברים ולקנות כשתיהיו מוכנות + ממליצה להרשם לאתר אם אתן מתכוונות לרכוש.

עקבו אחריי בדף הפייסבוק לעוד סקירות ועדכונים!


וזהו נראה לי, כאן נסיים את הפוסט הזה ונתראה בפוסטים הבאים
שוב, אאחל לכולכן חג שמח, מאושר - ומבורך! ♥

תגובות