אולי תרצו לקרוא גם....

סקירת מוצרים של המותג "קצף"

האתיקה שלי ויח"צ

תוכן הבלוג:
כל התוכן בבלוג מקורי ואישי, כל התמונות המופיעות צולמו על ידי אלא אם צויין אחרת.

זכויות יוצרים:
כפי שצויין בסעיף הראשון - כל התוכן בבלוג מיוצר על ידי, התמונות מצולמות על ידי בלבד והטקסט המופיע בבלוג נכתב על ידי. אי לכך, אין לקחת/להעתיק/להשתמש בתוכן הבלוג מבלי לקבל את אישורי מראש. פניות לקבלת אישור לשימוש בתוכן כלשהו מתוך הבלוג, יש ליצור קשר בעזרת הלשונית "צור קשר". כמו כן, ניתן לפנות אליי באותו אופן בכל עיניין אחר. אשמח לעזור ככל יכולתי ועל פי שיקול דעתי.

האתיקה שלי:
רוב רובו של הבלוג ממומן על ידי באופן פרטי, אני רוכשת את המוצרים ומתנסה בהם פרק זמן ממוצע של בין שבוע עד לחודשיים(תלוי בסוג המוצר), עד שאני מחליטה שהגיע הזמן לכתוב פוסט ולסקור את המוצר. כשיש מוצרים שנשלחים אליי לסקירה ולא נרכשו על ידיד באופן פרטי - המידע יצויין בתוך הפוסט במטרה לגילוי נאות.

יח"צ:
כדי שתיהיה שקיפות מלאה בענייני מוצרים המתקבלים מיח"צנים, חשוב לי להבהיר את עמדתי בנושא:
אני מאמינה בלומר את דעתי האישית והכנה, גם במקרים שאני מקבלת מוצרים מיח"צ. לכן, מוצרים שהתקבלו מיח"צ יקבלו התייחסות אובייקטיבית בדיוק כמו מוצרים שנרכשו באופן פרטי.
יח"צן שיבוא איתי במגע וישלח עבורי מוצרים להתנסות צריך לקחת בחשבון, כי קיימת האפשרות שהתרשמותי שלי תיהיה שלילית ואני לא אהסס לכתוב זאת בפוסט. גם התרשמות שלילית אני מקפידה לכתוב בצורה נעימה ועניינית, יחד עם זאת לא אכתוב חוו"ד חיובית על מוצר רק כי הגיע אליי ללא תשלום.

קודים המוצגים בבלוג המניבים לי רווחים:
בגלל שאני אוהבת לשתף אתכן - הקוראות שלי,  באתרים שאני אוהבת לרכוש בהם ורוכשת בהם קבוע החלטתי לשים מספר באנרים(תמונות שבלחיצה עליהם תועברו לאתר) בצד הבלוג שיחשפו בפניכן את האתרים האהובים עליי שאני רוכשת בהם קבוע. ובשביל הכנות והשקיפות(כי אין לי מה להסתיר) - הקודים היחידים בבלוג שמניבים לי רווחים הם של האתרים Iherb ו-Vitacost שנרשמתי אליהם לתוכנית שכל אחד ואחת יכולים להרשם אליהם בלי קשר לאם יש לכם בלוג או לא ובמתן הקוד שלי לאתרים הללו - אני מקבלת עמלה מאוד קטנה, שאני משתמשת בה בעיקר לשימוש לצרכי קוסמטיקה ולהצגם בבלוג.
כל הבאנרים(תמונות עם לינק, בצד הבלוג) האחרים בבלוג - הם ללא קודים, ללא תוכנית שותפים המניבים לי עמלות.
ביוטי ג'וינט, ביוטיביי ואליאקספרס נועדו נטו לשתף את האתרים שאני אוהבת לקנות בהם, לאתרים הללו אין לי תוכנית שותפים.


תגובות